O službě

Zvyšte svou konkureci schopnost a efektivitu svého podnikání. Nezáleží na tom, v jaké oblasti se pohybujete, náš systém je použitelný od odesílání osobních sms zpráv rodině, známým přes malé internetové stránky až po hromadné odesílání množství sms zpráv, ať už klientům, spolupracovníkům nebo zákazníkům.

Nabízíme Vám efektivní informační a reklamní nástroj založený na využívání sms zpráv. V dnešní době již každý vlastní mobilní telefon, a tak je zejména v zahraničí využíván k získání a udržení nových zákazníků. Naše služby jsou dokonale připraveny na všechny požadavky našich klientů. Tyto sms služby jsou dokonce levnější než klasické zprávy odesílané z mobilních telefonů.

Víme Vám nabídnout nejkvalitnější služby za rozumné ceny, protože odeslání sms je prakticky přímé do sítě mobilního operátora a následně doručeno příjemci. Naše sms kanály se vyznačují vysokou propustností a velmi přijatelnými cenami. Pokud se rozhodujete mezi vysokou kvalitou nebo nízkou cenou, jsme pro Vás řešením .

Jako jediný na trhu Vám garantujeme doručitelnost sms zpráv. V případě, že bude zpráva označena jako nedoručená, na konci měsíce Vám vrátíme částku, kterou jste za ni zaplatili. Zaplatíte tak jen za skutečně odeslané a doručené sms zprávy.

Výhody
- možnost odeslat až 459 znakovou sms v jednom kroku
- přehledný adresář kontaktů a skupin čísel
- archiv odeslaných sms zpráv
- odesílání hromadných sms zpráv
- automatické odesílání k svátku, výročím
- žádné aktivační ani měsíční poplatky
- informace o doručení/nedoručení sms
- vrácení kreditu za nedoručenou sms
- odesílání sms do více než 205 zemí
- odesílání sms z Vašeho čísla nebo jiného textu (např. firma.cz)
- přehledné měsíční statistiky
- administrace s okamžitým přehledem
- neomezená platnost kreditu
- implementace do Vašeho systému ZDARMA
- žádná vázanost
- slevy při větším objemu odeslaných sms měsíčně

Historie

Web byl založen a spuštěn koncem roku 2010 a za tuto dobu působení na trhu jsme získali množství spokojených klientů, kteří naše služby využívají dlouhodobě a denně.

Náš portál zajišťuje sms mobilní marketing pro množství domácích i zahraničních klientů, ať už z řady firem a společností nebo soukromých osob. V každém případě k požadavkům našich klientů přistupujeme zvlášť s ohledem na poskytování kvalitních služeb a servisu.

Po celou dobu fungování jsme nezaznamenali žádný větší výpadek nebo nedostupnost služeb. Nedávno jsme přešli na nový systém, a tak Vám můžeme nabídnout ještě kvalitnější služby při současném zachování původních a dokonce i nižších cenových hladin.

Objevte online svět
SMS komunikace!

Bez závazků a aktivačních nebo měsíčních poplatků.

Zaregistrovat

Copyright © sms-portal.cz 2010-2023 Všechny ceny jsou uvedeny s DPH, nejsem plátce DPH.

Na naší webové stránce používáme cookies. Prohlížením naší webové stránky souhlasíte s jejich používáním a ukládáním do Vašeho prohlížeče. Více info.