Využití sms zpráv

Dopřejte zákazníkům Vašeho internetového podnikání komfort ve využívání služeb.Pomocí našeho systému můžete své zákazníky informovat např. o stavu jejich objednávky, o novinkách a akcích a podobně.Informační SMS jsou osobnější a zákazník si je přečte dříve než email, protože ho zastihnou kdykoliv a kdekoliv.Zatímco reklamní nebo informační e-mail si přečte necelých 60% uživatelů, informační zprávu si přečte téměř 98% lidí, kterým byla doručena.

Vlastní SMS brána ve Vašem webu

Chcete návštěvníkům svých web stránek umožnit, aby jednoduše poslali sms zprávu, ať už Vám nebo komukoliv?
Není nic jednoduššího než použít náš systém. Na svůj web umístěte formulář, který bude obsahovat max. dvě pole, a to číslo příjemce a text sms. Po odeslání formuláře údaje z něj zpracuje již náš portál, přičemž odešle sms na vložené číslo.
Případně můžete zdokonalit svůj kontaktní formulář a namísto toho, aby Vám zákazníci psali e-mail, mohou rychle odeslat bezplatně SMS zprávu, která Vás zastihne téměř okamžitě.

Reklamní a akciové sms

Zákazníkům nebo zákazníkovi můžete odeslat sms zprávu s akciovým (slevovým) kupónem, který může využít při uplatnění slevy na Vašem webu. Je to jednodušší, rychlejší a nesrovnatelně levnější řešení jako např. tisknout papírový kupón a distribuovat ho k zákazníkovi.

Zpráva může také obsahovat informaci o probíhajícím nebo připravovaném výprodeji, novinkách, last minute a podobně.

Získání zákazníků

Máte obchod, restauraci, pizzerii, půjčovnu nebo jakoukoliv jinou offline provozovnu? SMS marketing se dá využít i v tomto prostředí. Zajistíme Vám pohodlné, rychlé a cenově dostupné řešení, jak oslovit nové zákazníky, jakož i původní klientelu, která se k Vám do podniku nebo firmy ráda vrátí - sms zpráva je osobnější jako email nebo leták.

Nevíte-li, jak získat kontakty na nové potenciální zákazníky, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme i v této oblasti.

Informační a notifikační sms

Zákazníka můžete informovat o stavu jeho objednávky (přijetí, zpracování, expedování), případně mu můžete potvrdit rezervaci např. do kina, divadla, rezervaci ubytování, odeslat upomínku, připomenutí splatnosti faktury, zakoupení jízdenky na vlak, autobus, potvrzení objednání u lékaře a podobně. Způsobů využití našeho systému je velmi mnoho.
Zvyšte bezpečnost svých aplikací při přihlašování. Pokud se Váš zákazník např. přihlásí do systému, dostane oznamovací sms zprávu s informací o přihlášení. Podobnou službu využívají také banky při internet bankingu. Nebo můžete identifikovat uživatele při registraci sms zprávou, a ověřit si tak jeho telefonní číslo.

Způsobů využití našeho systému je hodně, pokud máte nápad a nevíte jak na to, pokusíme se Vám poradit a Vaši myšlenku i zrealizujeme.

Objevte online svět
SMS komunikace!

Bez závazků a aktivačních nebo měsíčních poplatků.

Zaregistrovat

Copyright © sms-portal.cz 2010-2023 Všechny ceny jsou uvedeny s DPH, nejsem plátce DPH.

Na naší webové stránce používáme cookies. Prohlížením naší webové stránky souhlasíte s jejich používáním a ukládáním do Vašeho prohlížeče. Více info.