Vydělávejte prostřednictvím portálu

Vlastníte-li magazín, blog nebo jinou web stránku, případné stačí i obyčejný facebook účet a chcete si vydělat, připravili jsme pro Vás způsob, jak toho můžete dosáhnout s naším portálem www.sms-portal.cz.

Jedná se o způsob výdělku, kdy si Vámi přivedený návštěvník našich stránek objedná kredit a Vy za to, že jste ho doporučili (bannerem, článkem, odkazem), dostanete odměnu buď finanční (20% ), nebo ve formě sms kreditu (40%).

Každá odměna se vypočítá ze sumy první faktury, kterou Vámi přivedený návštěvník zaplatí za sms kredit. Protože minimální částka na dobití činí 10 € (bankovní převod), resp. 20 € (paypal, platební karta), minimální částka, kterou dostanete za každého návštěvníka, který si zakoupí kredit, je 2-4 €, resp. 4-8 € ve formě kreditu.

Affiliate systém je plně automatizovaný, stačí se jen Zaregistrovat v našem systému a v administraci uvidíte přehled o počtu prokliků (tedy o počtu návštěvníků, kteří přišli na základě Vašeho partnerského odkazu, doporučení) a částce, kterou jste si už vydělali.

Převod výdělků je možný PayPalem nebo bankovním převodem po ověření jednotlivých plateb a při nasbírání min. 30 € odměny. Pokud si zvolíte výplatu ve formě sms kreditu, tento Vám bude na účet připsán okamžitě po ověření bez nutnosti nasbírat minimální částku odměny.

20% / 40%

Sami se rozhodnete, jakou odměnu chcete. 20% na účet, nebo 40% ve formě sms kreditu?

30 €

Výplata již od 30 € na Váš bankovní účet nebo PayPal.

30 dní

Platnost cookies je 30 dní.

6 €

Průměrná odměna z jedné registrace/platby.

Objevte online svět
SMS komunikace!

Bez závazků a aktivačních nebo měsíčních poplatků.

Zaregistrovat

Copyright © sms-portal.cz 2010-2023 Všechny ceny jsou uvedeny s DPH, nejsem plátce DPH.

Na naší webové stránce používáme cookies. Prohlížením naší webové stránky souhlasíte s jejich používáním a ukládáním do Vašeho prohlížeče. Více info.